Image is not available
Jaki zawód wybrać ?
Image is not available
FUNDACJA PROGRAM POMOCY PIERWSZA PRACA
z nami masz wybór :-)
Slider
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

AKTUALNOŚCI

Informujemy, że podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie. Celem wspólnych projektów będzie wspieranie procesu usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej z terytorium m.st. Warszawy.
 
Punktus - Punkt Wsparcia dla Usamodzielniającej się Młodzieży jesteśmy z Wami!
 

Nasze projekty

Young Makers

Young Makers powstał, aby zarażać młodych ludzi pasją do tworzenia i konstruowania. Na czas trwania projektu uczestnicy uzyskają dostęp do kreatywnego warsztatu nowych technologii - FabLabu. Wybiorą tutaj zajęcia, do których poczują największa zajawkę; począwszy od obróbki drewna, programowania i elektroniki, modelowania 3d, aż po szycie, pracę z ploterem laserowym i frezarką CNC.

Image is not available
Bank Ubrań

Bank Ubrań jest inicjatywą społeczną, która w szczytnym celu łączy biznes ze światem mody. Wspiera bowiem kobiety, którym z różnych przyczyn na początku drogi zawodowej jest trudniej niż innym. Pomaga im w dobrym starcie zawodowym, edukując jednocześnie w zakresie dbania o środowisko. Promuje gospodarkę obiegu zamkniętego (circular economy), trend współdzielenia w modzie (sharing economy) oraz dążenia do ograniczenia wytwarzania odpadów (zero waste).

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

O FUNDACJI

stock image 10634821Jesteśmy Fundacją mającą na celu aktywizowanie młodych ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym. Program naszej Fundacji kierowany jest  do osób w wieku od 15 do 28 roku życia. Do tej grupy zaliczamy obecnych jak i byłych wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz rodzin zastępczych.

Działania naszej Fundacji mają wspierać jak również udoskonalać proces usamodzielniania przy współpracy ze wszystkimi instytucjami, które specjalizują się w przygotowaniu młodego człowieka w wejście w dorosłe życie. Naszym priorytetowym zadaniem jest zapewnienie opieki w kontekście zawodowym przez ustalenie indywidualnej ścieżki kariery, kursy zawodowe, szkolenia oraz mentoring. Naszym marzeniem jest przygotowanie absolwenta, który w przyszłości będzie świadomym obywatelem, będzie realizował swoje cele, marzenia poprzez pracę marzeń.

F4xP © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.