Young Makers

zdjecie do young makres

 

Young Makers powstał, aby zarażać młodych ludzi pasją do tworzenia i konstruowania. Na czas trwania projektu uczestnicy uzyskają dostęp do kreatywnego warsztatu nowych technologii - FabLabu. Wybiorą tutaj zajęcia, do których poczują największa zajawkę; począwszy od obróbki drewna, programowania i elektroniki, modelowania 3d, aż po szycie, pracę z ploterem laserowym i frezarką CNC.

 
 
Kończąc projekt uczestnicy wychodzą z FabLabu z gruntowną wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i certyfikatem, który w przyszłości może pomóc im w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Zaangażowani uczestnicy otrzymają wsparcie w znalezieniu stażu lub praktyk w np. działach projektowych firm.
 
Projekt skierowany do młodzieży od 16 do 25 roku życia.
 
Young Makers jest projektem Stowarzyszenia Robisz.to, powstał we współpracy z Fundacją Orange, Fundacją Program Pomocy Pierwsza Praca oraz Strengths Community.
 
 
 
Więcej informacji znajdziecie na: https://youngmakers.robisz.to/#top

Obraz2

NASI PARTNERZY

2-loga-uklad.pnga.jpgatalaya-logo-czarne-cmyk-pozio.jpgb.jpgc.jpgc1.jpgd.jpgd1.jpgd2.pngd3.jpgd4.pngd5.jpgd6.jpgd7.pngd8.pngd9.pnge.jpgf.jpgf1.pngg1.jpgg2.jpgg3.jpgg4.jpglogo_BS.pngtak-po-prostu-logo.jpg

F4xP © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.