Organy Fundacji

Zarząd Fundacji

portret joanna

JOANNA GOSIEWSKA-GIRALT | Prezes Zarządu Fundacji

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy dla zagranicznych grup kapitałowych, gdzie pełniła i pełni różne funkcje w zarządach spółek w różnych krajach. Szeroki zakres wiedzy z różnych dziedzin życia biznesowych chce przenieść na inspiracje osób młodych szukających swojej ścieżki w życiu. Jej zadaniem jest zintegrować świat pracodawców w społeczna inicjatywę pracodawców aktywizująco zawodową młodych ludzi. Na co dzień również żona i mama bliźniąt. Współzałożycielka i Prezes Zarządu „Fundacji Program Pomocy Pierwsza Praca”.

 

portret karolina

 KAROLINA KULCZYCKA | Członek Zarządu Fundacji

Studentka Politechniki Warszawskiej na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Jej głównym zadaniem w Fundacji jest połączenie świata biznesu ze światem młodych ludzi, którzy chcą budować swoją przyszłość. Członek Fundacji od początku jej istnienia.

 

 

 

 

Rada Nadzorcza Fundacji

dr Anna Masłoń-Oracz (PRZEWODNICZĄCA)
Renata Majewska
David Lopes
Małgorzata Nesterowicz 

 

NASI PARTNERZY

2-loga-uklad.pnga.jpgatalaya-logo-czarne-cmyk-pozio.jpgb.jpgc.jpgc1.jpgd.jpgd1.jpgd2.pngd3.jpgd4.pngd5.jpgd6.jpgd7.pngd8.pngd9.pnge.jpgf.jpgf1.pngg1.jpgg2.jpgg3.jpgg4.jpglogo_BS.pngtak-po-prostu-logo.jpg

F4xP © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.